içinde

Maydanoz Kürü Tarifi

Maydanoz kürü

Doğanın bize sunduğu güzelliklerin değerini bildikçe hayatımız daha güzel bir hal almıyor mu sizce de?  Sağlıklı yaşamın ana kaynağı olan maydanoz her derde deva olmasıyla bilinir. Maydanoz kürü metabolizmayı hızlandırıp vücuttan toksinleri atma konusunda yani diyet yapanların yoldaşı olarak da anılan ve zayıflamaya yardımcı olduğu söylenen bu etkileyici tarifle sizi baş başa bırakalım.

Şimdiden afiyet, şifa olsun…

Maydanoz kürü Tarifi:

Malzemeler:

12-15 dal maydanoz

1 tane limon

1 su bardağı su

Hazırlanışı:

İlk olarak saplarıyla birlikte kullanacağınız maydanozları ve limonu güzelce yıkayın.

Maydanozları blendera koyun.

Limonun suyunu sıkın ve bu suyu maydanozların üzerine ekleyin.

Son olarak 1 Su bardağı suyu da blendera koyun ve blenderı çalıştırın. Maydanozlu limonlu karışımınız artık hazır… Afiyet, şifa olsun!

Maydanoz Kürü Uygulama:

Bu kürü  Toplamda 27 gün Boyunca tüketeceksiniz. (1 haftadan sonra 1 gün ara verin )

ilk 3 gün  bittikten sonra bu kez sonraki 3 gün boyunca yapacağınız kürün içine küçük  diş sarımsak bırakın(yine aynı şekilde maydanozla beraber blender’ dan geçirin) 7. güne geldiğinizde ara verin zaten tartıya çıktığınız an  fayda sağlığını belli eder.

8. gün tekrar sarımsak kullanmadan yapıyoruz. ( 3 gün boyunca) Sonraki 3 gün tekrar sarımsak koyuyoruz, ve oda bittikten sonra tekrar 1 gün ara veriyoruz.

27. günün sonunda Sonuçları paylaşırsanız seviniriz.

Sabahları aç karına Kahvaltıdan Yarım saat önce tüketmenizi ve gün içinde egzersiz yapmanızı tavsiye ederiz.

Not: Bağırsak, böbrek ve sindirim yolu enfeksiyonu rahatsızlığı olan kişilerin kullanmamaları gerekir. Herhangi bir sorunu maydanoz çok çabuk belli edip sizi sıkıntıya sokabilir. Dikkatli kullanmanız tavsiye edilir. Herhangi bir sağlık probleminiz varsa Kullanmadan Önce Doktorunuza danışmanızı Tavsiye ederiz.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings